" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 11 czerwca 2015

"Kreatywność to bawiąca się inteligencja.."
... na brak kreatywności to ja chyba narzekać nie mogę :)) Wszak kreatywny to człowiek zdolny do tworzenia czegoś nowego :) a u mnie o nowości nie trudno :))) Dzisiejszy kadr to już przeszłość, ale musiałam go Wam pokazać i zachować "ku pamieci" :)
Blog to moje najlepsze archiwum i uwielbiam co jakiś czas zobaczyć jak wyglądały nasze kąty rok temu, dwa, czy nawet tylko tydzień wstecz :)) Jako, że krzesło Paris wędruje po naszym domu równie często jak inni meblowi przyjaciele  - dziś pokazuję Wam, że z dziadkowym stołem też może tworzyć zgrany duet :) Choć szczerze powiem - nie sądziłam ..
Książeczka z ostatniego zdjęcia i mężowego nocnego stolika, o którą pytały mnie dwie osoby to katalog CustomForm .. Firmy, do której mam ewidentnie słabość, podobnie jak i do krzeseł, a tam ich nie brakuje :)) Istniejąca od 2007 roku powstała (do czego przyznaje się oficjalnie :) " z pasji zmieniania świata na piękniejszy " .. i to znakomicie im się udaje ! Młody i dynamiczny zespół energetycznie realizuje misję kreowania unikalnego stylu, dbając o najwyższą jakość i funkcjonalność ! Ja polecam w 100, a nawet 200 % .. Koniecznie zwróćcie uwagę na newsletter dostepny na stronie, z pewnością zachęci do zakupów wszystkich uzależnionych od designu :)

10 komentarzy:

 1. genialny cytat!
  miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super cytat, muszę go wrzucić na jakąś tabliczkę :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idenyczny stoliczek stoi u moich rodziców jeszcze po babci:) tylko ma zniszczoną politurę....obiecuję sobie że jak będę już na emeryturze...hihih ...i zamieszkam w ich domu to pobawię się w odnawianie tych wszystkich staroci :))

  Pozdrawiam.Patti

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koniecznie !!!!! nasz też ma zniszczoną , ale jeszcze nie wiemy dokładnie jaki chcemy widzieć efekt końcowy , więc czeka na wenę i swoją kolejkę :)) Pozdrawiam cieplutko ..

   Usuń
 4. świetne to krzesło....i faktycznie elastyczne jeśli chodzi o dopasowanie go do innych mebli...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj baardzo , nawet nie sądziłam , że aż tak :)

   Usuń
 5. Ach Moni, uwielbiam jak przestawiasz w domu! :) a wiesz, że pozbyłam się tego kredensu bo Babci, potrzeba przestrzeni wygrała...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ihihihhihih a ja tej szafeczki ze zdjęcia powyżej :))) Mnie przytłoczyła już odrobinkę :) A kredensu to mąż mi nie da ruszyć, a dwa nawet nie wiem jak mielibyśmy go znosić po schodach hihihihihi

   Usuń