" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 23 lipca 2015

"Odpocznij. Pole, które odpoczęło daje obfite plony .."
Tydzień bez dzieci .. mmmm... jak zawsze było dużo planów .. Miało być kino, zakupy, przyjaciele.. I odpoczynek miał być i coś konstruktywnego .. I jak zawsze też cosik się udało, a wiele jednak nie :((
Ale ..?  Była chwila na książkę i na zastanowienie, czas bez gotowania obiadów (uffff) i szczypta romantyzmu :)) Baaaa nawet z raz się umalowałam ;))) I z meżem nawet porządnie pokłócić się zdążyłam ..
Była też tęsknota .. ogromna .. jednak matka wariatka ze mnie .. z jednej strony wielka radość bo dzieci zachwycone wyjazdem z babcią, z drugiej pusty ten dom okrutnie jak ich nie ma ..
Nikt nie przybiega rano na buziaki do łóżka, nie słychać też siostrzanych kłótni, nawet pies jakiś zmartwiony i nieswój ..
Dlatego już jutro z samego rana dołączamy do stada :)) To będzie jedynie kilka dni, ale nad polskie morze mogę wybierać się choćby na jeden :)
Ale, aby i Wam było wakacyjnie przyjemniej ..zapraszam jutro na blog, a tu letnia odsłona sypialni i mała niespodzianka :)

3 komentarze:

  1. Obrazowo opisałaś; już widzę markotną minę psa, czuję dzwoniącą ciszę w domu... a dzieci pewnie świetnie się bawią :):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda. człowiek nie może się doczekać aż dzieci wyjadą na wakacje a potem snuje sie sam po domu i jakoś nieswój :) Pusto i nuda! hihi Właśnie to przerabiam! pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Doskonale wiem o czym mówisz, moja choćby jedna na jedną noc do babci pojedzie i już jest dziwnie, pusto i nieswojo, a obie to już nie wiadomo co ze sobą zrobić.

    OdpowiedzUsuń