" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 26 maja 2011

"Jedno jest serce, jedno jedyne. Co dzieli twoje łzy, smutki, radości. Jedno jest serce, to serce matczyne, pełne dobroci i pełne radości..."


Nasz Kochany Mamusiu ...   dużo uśmiechu , który przezwycięży smutki, wytrwałości , która pomoże osiągnąć cel, zdrowia, którego nigdy za wiele i pięknej miłości, na którą zawsze jest dobry czas ...
A przede wszystkim szybkiego powrotu do DOMU !!!! Kochamy Cię i baaaardzo tęsknimy !!!!!


11 komentarzy:

 1. Również dla Ciebie najlepsze życzenia z okazji dnia matki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne, w klimacie i ciepłe
  te rzodkiewki... marzenie, razem z ta wodą bym łyknęła :) a dzieciątka wyściskała, uwielbiam małe dzieci, teraz mam do "dyspozycji" takie roczne mojej siostry przy każdej nadarzającej się okazji miętoszę i stópki całuję ile wlezie ;)
  ściskam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne słowa, pozdrawiam, Ula

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana Córeńko!piękne te życzenia i oby choć w części się spełniły!!!. Serce me przepełnione tęsknotą dostało dziś namiastkę tego co najbardziej kocham....dziękuję!!! KOCHANE MAMUSIE !!!! Ja choć tą drogą życzę Wam abyście po prostu były SZCZĘŚLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,a co to słowo oznacza?!....każda MAMA wie najlepiej !

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny kolarz i Twoje córeczki! :)
  Najlepsze życzenia w dniu Twego święta! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne słowa i zdjęcia:)) Twoja Mama jest szczęściarą,mając taką córkę jak Ty:) i dla Ciebie wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy:))

  pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kobietki moje Kochane bardzo dziękuję za życzenia !!! Moje ropuszki już od rana dają mi popalić :))) Juleczka zaraz po przebudzeniu przyleciała z laurką i złożyła mi serdeczne życzenia z okazji imienin ihihihihihihi a Zuzi idą zębiska i ryczy od samego świtu, mężuś mój kochany natomiast zostawił mi z okazji mego święta kipisz taki w całym domu, że dopiero usiadłam, ach jakie mam słodkie święto :)))) a żeby było jeszcze bardziej słodko upiekłam sobie ciasto , a co moje święto czy nie ????
  Olciu a córką doskonałą to ja nie jestem na pewno :)))) od najmłodszych lat mam buzię od ucha do ucha ale kocham mocno, z całego serducha :))))

  Ściskam gorąco wszystkie czytające mnie MAMUSIE !! a moją najgoręcej :))))mężulkowej ślę gorące całusy do samego nieba :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziewczynki masz przeurocze! Mój Wiktorek przyleciał do mnie już o 6 rano i wręczył mi laurkę, a Mila cały dzień rysuje serduszka i Roszpunki dla mamusi... Warto być mamą!

  OdpowiedzUsuń
 9. Pozdrawiam zdolną Mamę !!! ewa

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow!!!przez wielkie W i dziesięć O...Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego bloga Moniczko i zdjęć i całej oprawy graficznej itd...Aż się rozmarzyłam i słodko mi się zrobiło na duszy i nawet troszeczkę zaczynam Ci zazdrościć tego domo-kuro-gospodarzenia:) Już pokazuję wszystkim Twojego bloga i zachwycamy się ...Chyba znalazłaś swoje miejsce na ziemi:) Gratulacje i pozdrowionka! To pisałam ja -Gabrysia:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Llooko
  oj warto !!!! bez dwóch zdań !!!!!
  Ewciu
  pozdrawiam Cię ciepluteńko !!!
  Gabrysiu
  nio aż nie wiem co mogę napisać ... strasznie miłe to co piszesz.. Uwielbiam słuchać, że ktoś się rozmarzy czytając lub oglądając mojego bloga - to chyba największa nagroda !!! domo-kuro-gospodarzenie uwielbiam :))) a miejsce na ziemi jest moje bez dwóch zdań !!! i tak mi tu dobrze .. zresztą znamy się nie od dziś i wiesz, że czuję się tu jak rybka w wodzie ... Zapraszam Was Kochana na dni oderwania od rzeczywistości :)) ściskam Ciebie gorąco i wszystkie nowe czytelniczki, które do mnie przyciągnęłaś ihihihihihi

  OdpowiedzUsuń