" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

niedziela, 10 sierpnia 2014

"A gdy te marze­nia pękną jak bańka myd­la­na, nie zbieraj krop­li po niej po­zos­tałych, stwórz ko­lejną - moc­niej­szą o włas­ne łzy, ale i nadzieje.."


Niezniszczalne bańki miały być naszą pomocą logopedyczną , ale szybko okazały się ogromną frajdą dla dziewczyn, mamy i psa :))) Nie mogło się też obyć bez kilku zdjęć w akcji . Zuzolka w swoim żywiole ;)))


15 komentarzy:

 1. Cudne zdjęcia Moni! A czy te bańki naprawdę pomagają? Buziaki dla Was, a psiaka podrap za uchem ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natalko pomagają jak inne ćwiczenia logopedyczne związane z dmuchaniem , "zdmuchiwanie świeczek " itp . Bańki są cudne bo na serio nie pękają ;)) utrzymują się długo dłużej na wietrze (ba nawet zostają na paluszkach :)) dlatego można je dmuchać z frajdą ćwicząc przy okazji , a nie żmudnie dmuchać udawaną świeczkę , tu dmuchasz do góry bańkę i jest zabawa ;))) Psiaka podrapię , a Ciebie mocno ściskam :)))

   Usuń
 2. Mam te bańki i są rewela dzieci je kochają szczególnie przy małym wietrzyku kiedy one uciekają i trzeba je łapać :) robię z nimi mini zawody w których to dwie drużyny mają przedmuchać jak największą ilość na stronę drugie drużyny jest ćwiczenie i wspaniała zabawa :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super pomysł !!! I my je już uwielbiamy , radocha ogromna !!!!

   Usuń
 3. Jaka niesamowita radość :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak się słodko cieszy ;* o takich bańkach nigdy nie słyszałam,będę musiała poczytać,bo ostatnio mam uraz kilka rzeczy nie do uratowania,a do głowy by mi nie przyszło,ze bańki tak plamia ;)
  buziaki dla Was!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadnych plam nie zaobserwowałam , a były już i na ubraniach i na dywanie i na włosach .. nawet na kafelkach nie widać ich zbytnio .. polecam i buziaki przesyłam wielgaśne !!

   Usuń
 5. Radość dziecka jest fantastyczna, taka szczera, entuzjastyczna :)
  Malucha do schrupania :)
  U nas bańki też na opie, ale wyłącznie na ogrodzie ;)

  OdpowiedzUsuń