" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 25 listopada 2014

"Piękne opa­kowa­nie ma znaczenie. Po części de­cydu­je o tym czy chcesz zo­baczyć, co jest w środku.."


Tak sobie pomyślałam o opakowaniach .. Już niedługo będziemy pakować duuuuuzo różności .. Kalendarzowe cudeńka, mikołajkowe drobiazgi i świąteczne skarby z dziecięcych listów :)
Ja szczególnie lubię te najprostsze .. te z recyklingu chyba najbardziej, dlatego nie omieszkałam ich uwiecznić na zdjęciu  :)
A Wy lubicie ładne opakowania ? Zdarzyło się, że skusił Was produkt np spożywczy urodą samego papierka ? Mnie owszem, ostatnio nawet wybrałam serek mascarpone w "ładniejszym" opakowaniu , czy to już się leczy ??? hihihihi

ps. a propos prezentów, może wpadnie Wam w oko cosik z mojej domowej wyprzedaży :) ?
Zapraszam serdecznie ..

10 komentarzy:

 1. Ooo, ja też mam zboczenie w tym temacie, a najbardziej lubię w takim właśnie szarym papierze :D))) A ze wstążką w krateczkę to już ideał! Hihi:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natuś w krateczkę - cudnie , byle nie czerwoną :)))) Buziaczki

   Usuń
 2. Ha mam takie same spinacze z cyferkami :)
  Też lubię ciekawe opakowania czasem nawet opakowanie mnie bardziej kręci od zawartości, choć nie oszukujmy się jedno i drugie lubie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hihihihi i ja tyż .. A spinacze planuję wykorzystać do świec adwentowych :)))

   Usuń
 3. Ja najbardziej lubię pakować - sama czynność mnie relaksuje :) Może dlatego tak lubię grudzień, mogę tak się bawić godzinami :) A taki papier z dodatkami jest u nas w domu od zawsze. Pamiętam czasy kiedy szary papier pakowy był luksusem i ekstrawagancją, a obdarowani podejrzanie patrzyli się na taki prezent... Dobrze że czasy się zmieniły ;) Ale mascarpone po opakowaniu wybierać - Monika oficjalnie się martwię ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hihihihihi powiem więcej , ten do naszych makaroników :)))) ale ponieważ zjadłam wszystkie bez nadzienia to ciągle mam go w lodówce :) Zaręczam jest taki śliczny no :))))

   Usuń
 4. Już się nie mogę doczekać aby pakować prezenty.Zawsze robię to dużo wcześniej abym nie musiała się spieszyć:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i ja się staram :) co prawda ciemną nocą gdy dziewczyny już śpią :))

   Usuń
 5. Monika jestem typowym ,,wzrokowcem ,, ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie, że opakowanie ma znaczenie. Ale raczej nie przy tych "podstawowych" zakupach. Ale zdecydowanie wybieram takie jak pokazałaś :)

  OdpowiedzUsuń