" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 23 czerwca 2015

"Tata - pierwsza miłość córki i pierwszy bohater syna ! "W zasadzie to dziś nie planowałam postu, ale ten cytat spowodował, że po prostu musiałam go dziś napisać !!!
Wszystkim tatusiom, życzę dziś duuużo cierpliwości i jeszcze więcej miłości - wszak ten cytat naprawdę zobowiązuje !!!!!

8 komentarzy:

 1. Piekny cytat..wszystkiego najlepszego dla naszych tatusiow:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Twojego Męża!
  Monia skąd Ty te cytaty bierzesz?
  Piękny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję Izuś !!! I dla Twojego samych cudownych chwil !! A cytaty ??? jakoś same wpadają mi w oko lub ucho :) Niektóre ktoś wstawi, a ja akurat przeczytam .. Inne z książek, wiele z filmów lub nawet programu śniadaniowego, czy z ulicy .. Po prostu jestem na nie wyczulona :))) Ten chwyta za serducho, bardzo mocno !

   Usuń
 3. Moniś, naczytałam się dziwnych komentarzy na temat tej gazetki, napisz jak Tobie się podoba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natuś .. a to ciekawe czego się naczytałaś , daj link to sama chętnie poczytam ... A magazyn ? Cóż w nim dziwnego to nie wiem kompletnie.. Wydany tak jak lubię, papier , grafika, zapach :) A zawartość o mężczyznach, ojcach i kierowana do mężczyzn , ale ja podczytuję chętnie i nic niewłaściwego nie zaobserwowałam .. A kolejnym i wielkim jego plusem jest duża ilość tekstu i cudowne zdjęcia :)

   Usuń