" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

środa, 17 sierpnia 2016

"Spróbuj - tylko od Ciebie zależy co będzie dalej .."Sama w zasadzie nie wiem od czego by tu zacząć .. im dłużej mnie nie ma tym trudniej zrobić ten pierwszy krok .. ale spróbuję ..
dla siebie i dla Was .. taka terapia na smutki, odskocznia od codzienności, moje wewnętrzne oczyszczenie :)
A zatem .. 35 lat już za mną - dużo i mało :) Mało bo chwilami wciąż czuję w sercu 18 :) dużo, bo już człowiek świadomy, sporo w życiu przeżył, wiele widział, doświadczył, kilka razy już upadł i nierzadko się dźwigał. Wie co mu się podoba, co sprawia mu frajdę, a czego powinien unikać.. Zna swoje ciało, przyzwyczajenia, niewygodne nawyki, zalety i humorki..
Raz mu ze sobą dobrze innym razem najchętniej wyszedłby ze skóry i stanął obok .. i wtedy właśnie człek siada do komputera i pisze post :) ... dla potomności :)

Witajcie Kochani w ten dziwny sierpniowy dzień !

PS. Porządki w głowie często wiążą się z porządkami w szafach :) więc wszystkich stęsknionych zapraszam na blog O TUTAJ8 komentarzy:

 1. Sto latek Moniś! Nie zmieniaj się, taka jesteś fajna! I wyglądasz kwitnąco :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. :))) Moja Natuś !! Milion buziaków do Ciebie posyłam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze :) a dzień rzeczywiście taki dziwny. Dobrze ze na tym świecie są osoby które swą obecnością wywołują naszą radość. Milego wieczoru :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naj najlepszego dużo szczęścia upragnionego:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie też ostatnio porządki w głowie, i to naprawdę mega..... szafy nadal nie tknięte. Ale odpuszczam sobie.

  A propos dziwnego dnia..... też mam za sobą całkiem okrągłą cyferkę i żyję, czego i Tobie życzę ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reniu to z pewnością było 20 :) ! A tak poważnie to porządki w głowie kosztują mnie ostatnio coraz więcej energii.. czas mija kurczaki, człowiek ma milion pytań do siebie, do ludzi, do świata .. ech ... ściskam Cię mocno !

   Usuń