" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

sobota, 24 listopada 2018

"Jedyna godna rzecz na świecie : twórczosć, A szczyt twórczości to tworzenie siebie."
Kasi Lisiak kibicuję od dawna, uwielbiam tą zakręconą osóbkę, Jej profil na instagramie ( @pan_lis ), filmiki na YouTube ( KLIK ) i psa Logana. Hasztag #orkabiznesu, którego używa zawsze wywołuje u mnie atak śmiechu. Podziwiam szalenie za wykreowanie własnej marki, za szczerość i niepowtarzalny styl. Ten plakat był jakby naturalną konsekwencją mojej sympatii :) Jasne, że ramka, którą na niego przewidziałam okazała się zbyt mała. Na nową musi jeszcze chwilkę zaczekać.
Uprzedzając ewentualne pytania to nie jest post sponsorowany ! Pomyślałam jedynie, że będę się z Wami dzielić Twórcami, którym kibicuję, na wypadek gdybyście mieli przeoczyć Ich w głębokich czeluściach internetu. O !2 komentarze:

  1. Uwielbiam Pana Lisa! Cieszę się bardzo, że Roślinna do Ciebie trafiła - miałam na nią ochotę, ale budżet nie pozwolił - inne priorytety zakupowe w tym czasie, niemniej zauroczenie pozostało <3 Cieszę się więc, widząc ją u Ciebie ;)

    Uściski!

    OdpowiedzUsuń
  2. I u mnie to nie był najlepszy moment na jej zakup, nie mniej jednak to była miłość od pierwszego wejrzenia :)) Uległam :) Będzie jej tu więcej, zwłaszcza jak nabędę odpowiednią ramkę :) Ściskam mocno ..

    OdpowiedzUsuń