" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

środa, 29 lutego 2012

„[...] nie zawsze trzeba wygrywać, żeby zostać zwycięzcą. Czasem wystarczy, że inni przegrają.”

40 komentarzeCudownie mi ostatnio na duszy :))) czuję wiosnę w powietrzu i w sercu ... już myślę o kwiatach w wazonach i zieleni za oknem , o marchewkach i rzodkiewkach  sadzonych w skrzynkach i o grabieniu liści , których o dziwo też już nie mogę się doczekać !! Piękne słoneczko wchodzi bez pytania w moje kąty co ja oczywiście musiałam dla Was uwiecznić na zdjęciach .. moje Ropuszki już wychorowane , Pan mąż co prawda nie bardzo ale już wszystko idzie ku lepszemu :) no i oczywiście jak to zawsze na wiosnę robię porządki w szufladach i własnej diecie :))) tak tak wiem nudne już to moje permanentne odchudzanie ale wzięłam się za lżejszą kuchnię :))) co za tym idzie aby zaspokoić swoje słodyczowe żądze pewnie będę Was zadręczać przepisami na ciasta i ciasteczka :)))

No dobrze ja tu o wiośnie w sercu a Wy czekacie na wyniki urodzinowego CANDY ... tiaaaa... więc aby było sprawiedliwie acz mniej pracochłonnie bo z czasem ostatnio kruchutko postanowiłam poprosić o pomoc program Random . Głosów po odjęciu tych zdublowanych było 205 sztuk ( wybaczcie ale nie rozróżniałam kto składał tylko życzenia a kto zgłaszał swą chęć uczestnictwa , to wcale nie było łatwe :( nie określiłam też dokładnej godziny zgłoszeń więc wzięłam pod uwagę wszystkich .. i tym miłym akcentem padło na numer ...............a szczęśliwym numerem 94 jest największa szczęściara   Ula  z Anielskiego Zakątka :)))) Kochana serdecznie gratuluję wygranej !!!! Wszystkim CZYTELNICZKOM I CZYTELNIKOM bardzo dziękuję za serdeczne komentarze , cieszę się , że lubicie do mnie zaglądać i mam nadzieję być z Wami jak najdłużej !!!
Witam w swych progach wszystkich nowych i ściskam wiosennie wszystkich stałych bywalców .
MIŁEGO WIECZORU ... Wasza monique  :)

PS. na moim drugim blogu KLIK w ramach wiosennych porządków wystawiam małe co nieco, zaglądajcie ...