" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

niedziela, 27 maja 2012

"Uważam, że nasze domy powinny opowiadać historię naszego życia. Powinny pokazywać, kim jesteśmy i w jakim miejscu chcemy być ..."

62 komentarzeTymi słowami rozpoczyna się letnie wydanie magazynu IKEA LIVE. Redaktor naczelna Lotta Brandt fantastycznie napisała o tym ,że idealny wygląd domu nie pokazuje w jaki sposób służy nam  on w życiu codziennym.. Że domy ukazane w tym magazynie za kilka lat będą wyglądać zupełnie inaczej i to nie ze względu na modę ale na zmiany zachodzące w  nas , w naszym życiu  ..
Cóż , muszę się zatem pochwalić, że i nasz domek miał tu swoje 5 minut :))) o mojej słabości do Ikea już wiecie , nie mogłam się zatem nie zgodzić :)) Niestety nie są to zdjęcia fantastycznych zagranicznych  fotografów (są nasze :))) i od zeszłego roku i w naszym domku już bardzo wiele się zmieniło ale zapraszam do lektury i z wielką rozkoszą dołączę to wydanie do mojej gazetkowej kolekcji :)))

pozdrawiam wieczorową porą - monique