" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

środa, 5 grudnia 2012

"... Biada te­mu, kto nie podjął ry­zyka. Co praw­da nie zaz­na nig­dy sma­ku roz­cza­rowań i ut­ra­conych złudzeń, nie będzie cier­piał jak ci, którzy pragną spełnić swo­je marze­nia, ale kiedy spoj­rzy za siebie – bo­wiem zaw­sze do­gania nas przeszłość – usłyszy głos włas­ne­go su­mienia: „A co uczy­niłeś z cu­dami, który­mi Pan Bóg ob­siał dni two­je? Co uczy­niłeś z ta­len­tem, który po­wie­rzył ci Mis­trz? Za­kopałeś te da­ry głębo­ko w ziemi, gdyż bałeś się je ut­ra­cić. I te­raz zos­tała ci je­dynie pew­ność, że zmar­no­wałeś włas­ne życie.” Biada te­mu, kto usłyszy te słowa. Bo uwie­rzył w cu­da, do­piero gdy ma­giczne chwi­le życia odeszły na zaw­sze..."

76 komentarze

Dzisiejszy post chciałabym zadedykować 3 osobom , bez których mój szalony pomysł nie miałby racji bytu .
Po pierwsze mojej mamie - za to ,że wychowała mnie w taki, a nie inny sposób, że od najmłodszych lat dawała mi prawo głosu i pozwalała na ogromną samodzielność, wrzucając momentami na głęboką wodę  .. Drugą osobą, której chciałabym podziękować jest najkrócej mi znana "zielona" i czasami szalona Joasia. Osoba, która jak nikt inny pozwoliła mi uwierzyć we własne możliwości , dawała kopniaki w chwilach zwątpienia i zawsze ale to zawsze chwaliła za dobrze wykonaną pracę. Dobra dusza, z którą nie raz już śmiałam się w głos i płakałam mimo tak krótkiego stażu naszej znajomości :).
Ostatnią  osobą , której chciałabym podziękować w wyjątkowy sposób jest mój mąż !! Mój prywatny fotograf i grafik, który na nowo rozbudził we mnie pasję , znosił wszystkie wymysły, siedział po nocach, przytulał i tłumaczył gdy przed komputerem klęłam jak szewc. To On wierzył we mnie najmocniej przez ponad 10 lat naszego związku i nigdy nie pozwalał odpuścić ..
Mając tak silne osobowości przy boku musiałam zrobić coś, co chodziło mi po głowie od dawna, choć do końca owiane było wieeelką tajemnicą :) Jako miłośniczka retro kartek, które jednak nie często spełniały moje oczekiwania postanowiłam zrobić mikołajkowy prezent sobie i tym wszystkim , którzy odwiedzają HomeAbout z sympatii do fotografii . Przygotowałam autorskie pocztówki , z Waszymi i moimi ulubionymi zdjęciami zamknięte w 5 sztukowe cykle tematyczne. Matowy papier , maksymalna staranność wykonania, świetny druk :) Tak nie skromnie podsumuję owoc naszej pracy :) Można je wieszać w ramkach na ścianie zmieniając wraz z wystrojem pomieszczenia, można przyklejać taśmą , wieszać na tablicach nad biurkiem , wysyłać bliskim . Można kolekcjonować gdyż przewidziane są także edycje limitowane..
Na początek poddaję Waszej ocenie 5 serii tematycznych :  CZAS NA KAWKĘ, ZIELONO MI, CIACHO, ZIMOWO, JESIENNIE ..

CZAS NA KAWKĘ

ZIELONO MI

CIACHO

ZIMOWO

JESIENNIE

W przygotowaniu są już kolejne piątki , o których na bieżąco będę Was informować . Pocztówki są wielkości 10/15cm. Koszt 1 cyklu czyli 5 sztuk ( bo tylko kompletami będzie można je nabywać)  to 14,00 zł . Wysyłka priorytetowa do 10 kompletów to 6 zł. Mam nadzieję ,że cena będzie dla Was atrakcyjna bo szczególnie miło mi będzie jeśli zechcecie mieć moje kartki w swojej kolekcji ..


Pozdrawiam Was bardzo gorąco , a wszystkich zainteresowanych zakupem zapraszam do GALERII DECOBAZAAR - ikonka na prawym pasku bocznym mojego bloga - tak będzie mi łatwiej ogarnąć Wasze wszystkie zamówienia :)))
Wasza Zosia Samosia :0))