" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 22 stycznia 2013

"Jeśli wnuczka Twa jest królewną, to Ty królem jesteś na pewno, Więc dziaduniu, proszę, siądź na tronie w złotej koronie jak każdy król..."

20 komentarze


To kto pije dziś ze mną kawkę lub herbatkę za zdrowie dziadunia :))) ???? Dziś Im składamy najserdeczniejsze życzenia !!! Ja mam ostatniego mężowego Rodzynka więc Jemu szczególnie życzę duużooo dużoooo zdrówka  :))) Oczywiście nie zapominając o dwóch Dziadziusiach moich Ropuszek i moim najukochańszym tam w górze ....
Dzisiejszy cytat to piosenka , którą moja Julka będzie śpiewała w szkole i muszę powiedzieć , że piękna jest !! I jakoś szczególnie rozczulająca :))) Niestety nie potrafię Wam wstawić jej bezpośrednio więc zapraszam do posłuchania na dole TEJ STRONY.

Dziś na zdjęciu obok kubasków nowe homeaboutowe LOGO :))) Wypociliśmy je wreszcie z małżonkiem , a łatwo nie było :))) Najgorzej bowiem robi się coś dla siebie :))) Podoba Wam się ??