" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 12 kwietnia 2013

„Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego wciąż noszę ze sobą aparat i dlaczego robię zdjęcia. Wówczas odpowiadam „a dlaczego Ty jesz”?

17 komentarzeDziś dla odmiany musiałam pokazać Wam coś troszkę innego :) Żeby nie było , że my tacy tylko cukierkowi jesteśmy ihihihihi Zdarza nam się bowiem pstryknąć cosik z większym pazurem :)))
I tak możecie podglądać sesję mojej drogiej koleżanki pod roboczym tutułem "Piękny i Bestia" :)))) Chyba udusi mnie jak to przeczyta ihihihi
To była naprawdę dłuuuuga noc .. Śmichy chichy mnóstwo pracy i jeszcze więcej zdjęć (wersje bardziej i mniej ocenzurowane :)) , ale z efektów naszego wspólnego dzieła jesteśmy bardzo zadowoleni. A co ? tym razem  skromna nie będę :))
aaaaaa i zapomniałabym ... Wszystkich zainteresowanych fotografią i poszerzeniem swoich umiętności serdecznie zapraszam na WARSZTATY Z PODSTAW FOTOGRAFII , które odbędą się w ramach POZYTYWNEJ AKADEMII GREEN CANOE :) Tajemniczym nauczającym będzie bowiem mój mąż :)))), a wszystkich szczegółów kameralnego spotkania dowiecie się na BLOGU ASI (pod ostatnim wpisem) jak również pisząc do Niej maila (greencanoe@interia.pl) z wszelakimi zapytaniami .
Jako wierna uczennica mogę Was tylko zapewnić , że będzie miło, pracowicie i przyjemnie bo z "Pana Profesora" skuteczny nauczyciel jest :)))

PS. mam nadzieję, że mi wybaczycie ilość zdjęć , ale uroda modelki nie pozwoliła mi wstawic jedynie dwóch :))) ...
PS2. Karol jesli tu jeszcze zaglądasz buziole przesyłam Ci wielkie, ale DJowi ROCO jeszcze większe :) i czekam na powtórkę z rozrywki ..
PS3. Weekendu z pazurrrem Kochani :))))) Wasza troszkę niegrzeczna M. :)

PS4. Te zdjęcia chyba powieszę sobie na lodówce , aby zerkać ile mi jeszcze brakuje ihihihihiihi