" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 30 stycznia 2014

"Świat na­leży do od­ważnych, a nie do wygranych..." :)

30 komentarze


Ale w sumie dlaczego by i nie wygrać hihihihi

Kochani !! Znacie mnie juz prawie 3 lata, wiecie , że zbyt konkursowa to ja nie jestem :)) Nie biorę udziału w wielu , sama mało też organizuję (zołza !!) , ale jak kochać to księżniczki , jak kraść to miliony , więc porwała się Monia z motyką na słońce ...

Taaak zdecydowałam się na udział w konkursie na  BLOG ROKU 2013 dlaczego ???

Bo kłóciłam się z mężem już 2 lata temu i rok temu  też , że powinnam, czemu nie spróbuję ..?
I w tym roku chyba byśmy sie pozabijali , ale posłuchałam , przecież  i Jego czas zabieram robiąc zdjęcia , stukając w klawiaturę .. Dlaczego jeszcze ??? Bo to On zawsze wspierał mnie w blogowaniu, zajmował się dziewczynkami , zabierał je na spacery bym mogła w spokoju i ciszy  - tak jak lubię najbardziej ... Dlaczego  ??? Bo wszystkie smsy , które wyślecie przeznaczone są na wspaniały cel - Fundację Gajusz (a sentyment ogromny mam do tego imienia :))) w dodatku łódzką , a łodzianką jestem rodowitą :)))
Aż wreszcie po to by się sprawdzić , czy moje pisanie ma sens , jak bardzo podoba się innym , a może po to by wygrać voucher na wymarzoną podróż do Paryża i zrobić Wam w podzięce  najpiękniejsze zdjęcia jakie potrafię ???? :)

Dlatego jeśli chcecie dać mi szansę , jeśli lubicie , uważacie , że warto ślijcie sms o treści

A01079 na numer 7122  koszt sms-a to 1,23 zł

(w numerze bloga znak "0" to cyfra zero. Pamiętaj także, aby nie wstawiać w treść SMS-a spacji )

Nie musicie wydawać fortuny bo z jednego telefonu można wysłać tylko 1 sms , ale jeśli wszyscy czytelnicy wyślą tylko po jednym to może się uda ???  Co o tym sądzicie ???

Pozdrawiam Was baardzo gorąco i z góry dziękuję za każdy głos . Głosowanie trwa do 6 lutego , wtedy do kolejnego etapu przejdzie 10 blogów z każdej kategorii, może i mój ???
Trzymajcie mocno kciuki :)))