" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

środa, 24 grudnia 2014

"... By anioł podarł każdy dramat Aż do rozdziału ostatniego."

16 komentarze

Kochani zjawiam się dosłownie na minutkę .. i już nawet nie będę się zarzekać , że od dziś  na 100% będę tu częściej, a miesięczna przerwa w blogowaniu się absolutnie nie powtórzy .. Wiecie jak jest, życie układa nam przedziwne scenariusze ...
Ostatni miesiąc był dla mnie maratonem .. Bieganiną między chorymi dziewczynkami , pracą zawodową, pracą w domu na pełen etat , a właściwie nawet na dwa , obsługą chorego psiaka i takich tam .. Powiem szczerze, że spałam po 3-4 godziny na dobę i czasami już chyba nawet nie wiedziałam jak się nazywam .. Dlatego też musiałam mocno ograniczyć życie wirtualne w nadziei , że się poprawię i wrócę z przytupem  :)) Nie mogłam też nie zostawić Wam choć kilku świątecznych słów ..

Kochani,  Spokojnych !!! i Zdrowych !!! Świąt Bożego Narodzenia .. Wspaniałych chwil z bliskimi, może i wymarzonego prezentu pod choinką .. upragnionego odpoczynku i duuużo miłości ..

Zapraszam Was również do lektury zimowego wydania znajomego magazynu KLIK  :)) , do którego okładkowe zdjęcie i kilka innych miałam przyjemność stworzyć  :)))

Dziękuję, że jesteście tu ze mną już kilka lat i mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej ..

Ściskam Was choinkowo - Wasza M .