" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

środa, 11 lutego 2015

"Szczęście nie polega na tym, żeby zdobyć to, czego pragniesz. Polega na tym, żeby pragnąć tego, co już masz .."

19 komentarze


Wreszcie w komplecie :))))))))) !!!!!! Z męskim punktem widzenia i poglądami często różnymi od moich .. Z Jego konsekwencją i moją pobłażliwością, z Jego opanowaniem, a moją "włoską" naturą :) Z mnóstwem książek, opowiadanych historii , oglądaniem filmów do późna i śmiechem. Potem mała kłótnia dla równowagi i wreszcie czuję, że żyję :))
Jego miłość do Coca-Coli i moja zdrowa żywność.. Taką to mamy ostatnio wybuchową mieszankę połączoną oczywiście z paskudnymi choróbskami naszych dzieci . Ale powiem Wam , że z tatą w domu nawet choruje się przyjemniej :)))

Zdjecia powyżej pochodzą z naszego Instagramu .. Tam jesteśmy już od dawna, ale jakoś nigdy się nie chwaliłam :)
Może to dobry moment ihihihihi

A co jeszcze u nas ???? Bardzo prężnie działamy twórczo :))) Intensywnie fotografujemy, szykujemy dla Was kolejne pocztówki, będą posterki i robią się domki :) Będzie też kolejna niespodzianka. Razem wszystko idzie nam znacznie lepiej :)) Co nie znaczy, że jest wyłącznie miło i przyjemnie hihihihi Bywają też burze z piorunami jak to między dwoma lwami :))))
  Dziś miałam już kończyć , ale uświadomiłam sobie w ostatniej chwili , że dziś moi Drodzy Czytelnicy mijają 4 lata od mojego pierwszego wpisu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pierwszego zdjęcia i pierwszego cytatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  O TUTAJ
To 315 wpisów i prawie 10 000 komentarzy !!! To 4 lata życia mojej rodziny, metamorfoz naszego domu i naszych upodobań.
To cała masa zdjęć i dużo słów, to prawie całe żyje mojej Zuzolinki ..
Dziękuję Wam z całego serducha, że zdecydowaliście się być z nami aż tak długo, ale to nie koniec , a raczej dopiero początek :)))

Ściskam Was baardzo gorąco - Wasza blogowa 4 latka :)