" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

poniedziałek, 18 maja 2015

"Jeżeli jako cały majątek pozostaną Ci tylko dwa chleby, sprzedaj jeden z nich i za kilka groszy kup hiacyntów, by nakarmić swoją duszę .."

16 komentarze


Dzisiejsze przysłowie to cała ja !! Nie przeczę, że dużym ułatwieniem jest teraz mieszkanie na wsi i obecność kwiatów na wyciągnięcie ręki. One Tworzą nastrój, koją zmysły i z całą pewnością karmią moją duszę !!!
A w chwilach gdy kwiaty już nie pomagają :) bo i takie każdy z Nas miewa w swoim życiu, polecam Wam moje najnowsze odkrycie !! Najpiękniejszą, najbardziej uspokajającą kolorowankę dla dużych i małych .. Mnogość detali sprawi, że całkowicie oderwiecie głowę od problemów i zachwycać Was będzie każdy etap powstawania Waszego dzieła. No chyba, że przed samym procesem twórczym z równowagi wyprowadzą Was wciąż łamiące się kredki ( jak to było w moim przypadku ihihihhi)
Tak czy inaczej ta książka może stać się wspaniałym prezentem na nadchodzący Dzień Dziecka .. Dużo przyjemniejsze zajęcie dla młodzieży niż komputer do spółki z telewizorem ..
To jak sprawicie taką swoim pociechom, czy raczej sobie :) ????