" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 11 czerwca 2015

"Kreatywność to bawiąca się inteligencja.."

10 komentarze... na brak kreatywności to ja chyba narzekać nie mogę :)) Wszak kreatywny to człowiek zdolny do tworzenia czegoś nowego :) a u mnie o nowości nie trudno :))) Dzisiejszy kadr to już przeszłość, ale musiałam go Wam pokazać i zachować "ku pamieci" :)
Blog to moje najlepsze archiwum i uwielbiam co jakiś czas zobaczyć jak wyglądały nasze kąty rok temu, dwa, czy nawet tylko tydzień wstecz :)) Jako, że krzesło Paris wędruje po naszym domu równie często jak inni meblowi przyjaciele  - dziś pokazuję Wam, że z dziadkowym stołem też może tworzyć zgrany duet :) Choć szczerze powiem - nie sądziłam ..
Książeczka z ostatniego zdjęcia i mężowego nocnego stolika, o którą pytały mnie dwie osoby to katalog CustomForm .. Firmy, do której mam ewidentnie słabość, podobnie jak i do krzeseł, a tam ich nie brakuje :)) Istniejąca od 2007 roku powstała (do czego przyznaje się oficjalnie :) " z pasji zmieniania świata na piękniejszy " .. i to znakomicie im się udaje ! Młody i dynamiczny zespół energetycznie realizuje misję kreowania unikalnego stylu, dbając o najwyższą jakość i funkcjonalność ! Ja polecam w 100, a nawet 200 % .. Koniecznie zwróćcie uwagę na newsletter dostepny na stronie, z pewnością zachęci do zakupów wszystkich uzależnionych od designu :)