" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 29 grudnia 2011

"Nawet najpiękniej i najstaranniej zapakowany prezent, pusty okaże się rozczarowaniem .. "

24 komentarze

A z TYM było zupełnie inaczej !!! Od umiłowanej osoby, przemyślany, dopracowany w najdrobniejszym szczególe .. pięknie opakowany, z konkretnym przeznaczeniem i wybuchowymi wytycznymi co do kary za wcześniejsze rozpakowanie :) Było moje zniecierpliwienie, ciekawość każdego detalu, zwierzątka , które kryło się za gładkim papierem , koloru , który miał pokryć się ze snem
i moim wyobrażeniem ...
Uroczy prezent od Amelii wywołał łzę w oku, dziecięcą radość na buzi wciąż małej lecz dużej dziewczynki .... DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten rok był dla mnie bardzo przewrotny .. chwile radości mieszały się z problemami , uśmiech zasłaniały łzy i odwrotnie .. Wiele nowych wspaniałych znajomości , podarków od serca , kolejny koralik w wymarzonej bransoletce ... Blog, uczennica, rozłąka, nowy cel i "marzenia do spełnienia" :))))

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2012 ROKU KOCHANI !!!!!!!!!!!!!
SPEŁNIENIA MARZEŃ , REALIZACJI CELÓW , PRZYSTANKU W ZWARIOWANYM PĘDZIE ŻYCIA !!! A PRZEDE WSZYSTKIM SZCZĘŚCIA , KTÓRE DLA KAŻDEGO MA TAK ODMIENNY WYMIAR !!!!!!!

DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU - WASZA monique :)