" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 20 kwietnia 2012

"Marzenia są pokarmem dla duszy, tak jak jedzenie jest strawą dla ciała. Pokarmem dla marzeń jest radość odkrywania nowych dróg ..."

33 komentarze

Jej blog czytałam prawie od samego początku , robiłam nieudane mydełka :), podziwiałam Leosiowe przydasie , zakochiwałam się w polarowych szalikach, czapach i dziecięcych kocykach .. Patrząc na dziewczynę z petardą w siedzeniu uczyłam się ogarniać powojniki i robić syrop z sosnowych przyrostów ... Pokazywałam mężowi ognisko i ścieżkę brukowaną przez Jej męża , wymuszając na własnym wędzarnie, pergole i inne niezbędne mi do życia atrakcje :)
Niespełna rok temu dane nam było się spotkać... dwie gaduły z podobnym podejściem do życia , lubiące swoje gniazda , gotowanie i kwiaty ... Mój mąż do dziś wchodząc do domu i widząc mnie z słuchawką przy uchu krzyczy CZEŚĆ ASIA :) nietrudno się zatem domyśleć , że kiedy zaprosiła nas do współpracy nie zastanawialiśmy się długo. Mieliśmy ogromną przyjemność dołożyć swoją cegiełkę do wielkiego przedsięwzięcia jakim jest TEN MAGAZYN . Zobaczycie w nim sporą część naszego domu, pokoje dziewczynek, sprawdzone  przepisy. Zdjęcia słodkości , które robiłam z zapałem i wiele wspaniałych osób tworzących GC Style. Wyruszycie w czółnową wiosenną podróż z niezwykle dobrym człowiekiem nie bojącym się promować innych. To dzięki Niej mała Szwalnia ukazała swoje oblicze. Ona jako jedna z pierwszych nabyła moje girlandy, Ona też daje kopniaka gdy nastrój nietęgi i podpowiada jak zrobić szybkie placuszki z cukinii .
A zatem Panowie i Panie dla tych , którzy jeszcze nie mieli okazji - nasza Pani Redaktor Asia , Asiula , Aśka lub po prostu GREEN CANOE :))))