" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 13 września 2012

„Życie to nie problem do rozwiązania; to przygoda do przeżycia..”

57 komentarze
zdjęcia Green Canoe dla DOBRZE MIESZKAJ

Wiem , długo zbierałam się aby tego posta napisać :)) być może gazety nie ma już w sklepie i słuch o niej zaginął ale ponieważ moje życie to jedna wielka przygoda nie mogłam Wam o tej nie napisać ...
Moje losy z Green Canoe splotły się już ponad rok temu i to właśnie Ona tym razem stała po właściwej stronie aparatu :))) Nasz domek Jej spojrzeniem i także moją stylizacją możecie obejrzeć we wrześniowym numerze magazynu DOBRZE MIESZKAJ i przeczytać Asi tekst o nas - domownikach brzozowego domku :) Strasznie fajnie jest widzieć swoje 4 kąty okiem innego fotografa , opatrzone rzeczy nabierają nowego uroku :) a już czytać o sobie ... ?? Przedziwne doświadczenie :))))
Przemyciłam też kilka zdjęć z planu , aby wszystkich uspokoić , że domy na zdjęciach żyją własnym życiem :) Jest i twórczy bałagan , są domownicy i lampy , aparaty i tym podobne ... U nas na zdjęciach raczej wszystko zostało na miejscu :) nie jeździłyśmy z wanną po salonach ihihihihi ale z tego co wiem bywa różnie :) Z tego też miejsca chciałabym podziękować Asi za kolejną przygodę , za nowe doświadczenie , które dane mi było przeżyć. Za wspólnie spędzone szalone 2 dni i podejście do życia , które nasza Czółnowa Zielona we mnie zaszczepiła :)))


A ponieważ to 100 post chciałabym Wam - moim DROGIM CZYTELNIKOM z całego serca podziękować !!! Za to , że jesteście moim napędowym motorkiem, że kopiecie w tyłek gdy jest gorzej i uskrzydlacie gdy chce się żyć .. Także za to , że jesteście nieocenioną skarbnicą inspiracji i wielką skarbnicą wiedzy ... Że dzięki Waszym odwiedzinom poznałam wspaniałych zdolnych ludzi o złotych rękach i nowe tak samo wnętrzarsko zwariowane babeczki jak ja ..Dziękuję dziękuję dziękuję i w następnym poście specjalne nagrody Wam obiecuję :))))

a mojemu najwierniejszemu i najkochańszemu CZYTELNIKOWI na świecie , życzę morza cierpliwości i tyle samo miłości z żoną blogerką z okazji ich 9 ROCZNICY ŚLUBU  :))))


... Cię

          Pozdrawiam Was najcieplej jak potrafię ... Wasza monique ..