" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

poniedziałek, 24 września 2012

"Naj­lep­szym pre­zen­tem byłaby świado­mość, że myślisz o mnie czasem… "

89 komentarze


Kochani i znów będę się rozczulać ...
Ponad 100 postów , a więc naszych spotkań, prawie 200 000 wyświetleń , 3500 komentarzy , a to wszystko przez rok i 7 miesięcy ..
 Miał być formą pamiętnika , albumu rodzinnych wspomnień, motorem napędowym w chwilach gdy mama dwójki dzieci poczuje potrzebę kontaktu ze światem dorosłych :)
Miał być odskocznią od codzienności ...
Zupełnie przypadkiem , nawet nie wiem kiedy stał się inspiracją dla wielu , a dla mnie częścią życia .. Miejscem kontaktu z Wami - cudnymi ludźmi z pasją ! Furtką dla nowych znajomości, możliwości , marzeń ... Dlatego tak bardzo chciałabym Wam podziękować , za to , że czytacie, oglądacie , wspieracie mnie i siebie nawzajem .. Że dajecie kopniaki i głaszczecie gdy właśnie tego potrzeba ..Obiecane Candy przygotowałam troszkę na przekór jesiennym słotom , posypki kolorowe, czekoladowe, okrągłe i w kształcie patyczków , do tego małe ekstrakty z cytryny, migdałów i wanilii i duży nie dostępny w Polsce bez którego ja już nie mogę się obejść. To wszystko idealnie sprawdzi się w babeczkowym świecie czy zaspokoi nawet najwybredniejsze gusta maluchów przy wyrobie świątecznych pierniczków :))
Wszystkich chętnych na kolorowe pyszności proszę o komentarz pod tym postem do 4 PAŹDZIERNIKA , dodanie mojego bloga do ulubionych - jeśli wciąż chętnie będziecie do mnie zaglądać i umieszczenie zdjęcia powyżej na swoim blogu. Osoby anonimowe także zapraszam do zabawy :)

DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ - Wasza Monique :)