" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 30 listopada 2012

"The best journey always takes us HOME..."

31 komentarzeCałkiem niedawno mój blog przekroczył magiczną (oczywiście dla mnie :) liczbę obserwatorów ..
Mnóstwo nowych znajomości , przemiłych komentarzy , budujących słów ... Wiele pomysłów, inspiracji , nowo poznanych przeze mnie blogów. Bardzo chciałam obdarować Was czymś szczególnym , dlatego kiedy zobaczyłam tą tabliczkę od razu wiedziałam , że będzie moja (choć przez chwilę), a potem jednej lub jednego z Was - moich drogich czytelniczek lub czytelników dzięki , którym moje pisanie ma sens :)))
Tabliczkę wypatrzyłam w Westwing - magicznym miejscu do którego mam wielką słabość :)
Ponieważ mój blog to głównie fotografia , która jest pasją moją ale i wielu z Was , pomyślałam , że poproszę Was o dowolną fotograficzną interpretację słów z tabliczki . Każdy uczestnik zabawy może przesłać mi na adres mailowy monikastachowska1@wp.pl tylko jedno zdjęcie o wielkości maksymalnej 1 MB.
 Ja wybiorę zwycięzcę, do którego trafi tabliczka .. Ostateczny termin przesyłania zdjęć to 14 Grudzień - dzień urodzin mojej Julaski .. Jak najszybciej ogłoszę wyniki tak, aby prezencik znalazł się na czas pod Waszą choinką :)
Nie będzie tym razem linków do zamieszczania na blogach. Zabawa ma bowiem na celu podziękowanie  moim czytelnikom anonimowym lub nie za obecność, chwilę refleksji , miłe słowo ... Wasze zdjęcia natomiast ucieszą moje oczy i serducho ...
W dzisiejszych kadrach specjalnie dla Jowi mój stary nowy koc, o którym pisałam w poprzednim poście :))) i ciągle modernizowany kącik czytelniczy :),  który z braku regałów stale przybiera różne oblicza :0) Pozdrawiam Was bardzo ciepło i dziękuję ogromnie za to , że jesteście !!!!