" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 25 stycznia 2013

" A czy zawsze trzeba być aktywnym ? Nie :) Nawet drzewa mają czas spoczynku! Wyluzuj i się nie oceniaj ..."

47 komentarze
Dzisiejszy cytat to moja mantra na wszystkie dni , w których byłam nie w formie :)) Jego autorka pewnie uśmiecha się teraz do monitora , dlatego i ja uśmiecham się do Niej :))
Kochani dziś kolejna seria pocztówek wychodzi na światło dzienne , mam nadzieję, że przyjmiecie je tak samo miło jak poprzednie :)) Cudownie jest oglądać swoje kartki w nowych domach, innych aranżacjach i czytać, że na żywo prezentują się jeszcze lepiej :)) Z pierwszej serii Waszym ulubionym kompletem było CIACHO :)) Właśnie je dodrukowaliśmy więc śmiało można  znów nabywać .. A jaki będzie nowy ulubieniec ?? Już umieram z ciekawości :)) Dziś proponuję Wam 4 nowe komplety - 3 i 5 sztukowe, wszystkie do nabycia w każdej chwili w DECOBAZAAR  (niebieskie kółeczko na prawym pasku bocznym mojego bloga :) W razie jakichkolwiek pytań po prostu piszcie maila , na wszystkie jak zawsze odpowiem !
Pozdrawiam Was bardzo ciepło w ten mroźny wieczór .... miłego wypoczynku !!!


MARCHEWKOWE POLE

RADOŚĆ NIEULOTNA

PARIS PARIS

:)

MAŁA SZWALNIA

PS. KOCHANI !!! TO KÓŁECZKO DECOBAZAAR ZAPROWADZI WAS PROSTO DO MOICH KARTEK, NIE TRZEBA JUŻ ICH NIGDZIE SZUKAĆ. DZIĘKUJĘ ZA WASZE CIEPŁE SŁOWA I WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA !! NAWET NIE WIECIE JAK BARDZO JEST MI MIŁO ;)))))