" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 10 maja 2013

"Jeśli będziemy uważni, dostrzeżemy, że żaden dzień nie jest taki sam. Każdy poranek jest zapowiedzią czegoś dobrego .."

20 komentarze

obok różowej "ślicznotki" nie udało mi się przejść obojętnie Gdyby  ktoś kiedyś zapytał nastoletniej Lwicy czy będzie lubiła złoto i "błyskotki" stanowczo odpowiedziałaby "nie" ,  "nie",  "nie" i jeszcze raz "nie" :)) Choć podobno charakterystyczne być powinny dla tego znaku zodiaku :)) Ona wolała minimalizm i srebro najlepiej w mocno ograniczonej ilości ..
Dziś dorosła już Pani Lwica ustawia w swym królestwie złote dekoracje .. Niby pomału z rozwagą, ale coraz częściej złote dodatki skupiają na sobie Jej wzrok ... Raz tacka innym razem chwościk lub stareńki obrazek .. Zdarzy się też złotawy łańcuszek przy mocno błyszczącej torebusi ..
I kto zaprzeczy , że "kobieta zmienną jest " ???? :)))
Dobrego Piątku Kochani !!! Bądźcie uważni , ja właśnie wybywam na poszukiwanie czegoś ... mmmmm..... złotego :)) ???? Wszak do Pierwszej Komunii pozostało już tak niewiele czasu :)))