" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 10 października 2013

"Najintymniejszym kontaktem człowieka z przyrodą jest żywienie się. Żywimy się produktami roślinnymi i zwierzęcymi-żywimy się życiem. Ten kontakt wymaga szczególnego rozsądku ekologicznego..."

27 komentarze
Czekałam na nią właściwie ponad rok :))) Bo wysyłka bezpośrednio z Sycylii podwajała koszty samego produktu :( Słyszałam o niej same pozytywne komentarze .. aż wreszcie przybyła !! Przepięknie zapakowana (dokładnie tak jak lubię :)) o smaku jakiego nigdy wcześniej nie znałam ..
Oliwa !! a z nią czekoladowe smakołyki, od których trudno jest się oderwać :)) Nagrody, które otrzymała i ponad 100 letnia tradycja jej pozyskiwania odczuwalne są już przy pierwszym użyciu. I przyznam się Wam , że za każdym razem kiedy skrapiam nią sałatę oblizuję paluchy :)))

Oliwę jak i inne ekologicznie i z tradycjami przygotowane sycylijskie specjały zakupicie w La Piccola Sicilia firmie, która postanowiła wzbogacić nasze menu w "dawne sycylijskie smaki ziemi i morza".
A Jej właścicielce i dobremu duszkowi , co potwierdzam w 200%, możecie zaufać :)))

PS. KOCHANE NA PROŚBĘ WSZYSTKICH PYTAJĄCYCH : W SPRAWIE OLIWY PISZCIE NA ADRES biuro@lapiccolasicilia.pl   GOSIA WYŚLE WAM CENNIKI , A JA DODAM OD SIEBIE, ŻE CENY SĄ BARDZO ATRAKCYJNE !!