" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 5 listopada 2013

"Miej ty so­bie pałace, ja mój do­mek ciasny. Praw­da, nie jest wspa­niały, szczupły, ale własny.."

43 komentarze


Dziś muszę Wam napisać o pewnym projekcie (w zasadzie to nie lubię tego słowa, ale innego odpowiedniego nie udało mi się wymyślić) , który zaprzątał mi głowę już od baardzo dawna :)
Moją miłość do domków miałyście okazję zaobserwować właściwie na każdym etapie mojego tworzenia :))
Od samej przeprowadzki na wieś , po to, co pokazuję na blogu, aż po samo logo i domki staruszki, które odsprzedawałam na starociach :) I właśnie wtedy pojawiała się lawina maili.
Że bardzo Wam się podobają, czy mogłabym znaleźć odpowiedni ..
Ja sama szukałam odpowiedniego baaardzo długo. Takiego by mieścił nawet ciut większe zabawki, pasował także do szyciowego kącika , jak również do domowego biura :) Aby był dość nowoczesny , ale nie przesadzony i nie kosztował fortuny :) Tak powstał pierwszy dla Zuzolinki , a potem kolejne dla znajomych , aż wreszcie dojrzałam do momentu aby Wam go zaprezentować :)))

Na początek domki będą dostępne na blogu domkidomeczki, ale myślimy jeszcze nad innymi rozwiązaniami . Będą różniły się kolorami tapet , drewna , ilością przegródek. Każdy będzie jedyny w swoim rodzaju. Będziemy również realizować zamówienia indywidualne :) Bardzo ważne jest dla mnie , że nie powstają taśmowo, a proces ich tworzenia daje nam wiele satysfakcji.
Wystawiam je wreszcie na światło dzienne :)) Kto skusi się pierwszy ???

PS. Uważajcie bo już niedługo zasypię Was także nowymi kartkami i posterami .
Nasza potrzeba tworzenia sięga teraz zenitu :)))

PS2. Zdjęcia zrobione w nowym kąciku, którym już niedługo także się pochwalę. Jeszcze tylko jakiś mały czasozałamywacz i gotowe :))