" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 21 marca 2014

"A gdy przyjdzie wiosna , zgubię się w jej pąkach, będzie dla mnie kwitła od rana do nocy, będzie dla mnie pięknieć w ciepłych kroplach słońca, kolorowo tańczyć przez chwilę jak motyl.."

30 komentarzeKochani jako, że wiosnę już mamy piękną , ciepłą i baardzo słoneczną , postanowiłam umilić Wam jej nadejście i obdarować Was takimi oto 2 notesami . Wiecie , że lubię pokazywać ręcznie robione cudeńka i rodzinne  manufakturki , dlatego jeśli macie ochotę zerknąć na więcej modeli zapraszam do Not Only Paper. Ja wybrałam dla Was notes o tematyce szyciowej , nawiązując do "małej Szwalni" i drugi oczywiście "homeabout'owy" :)) Oba modele są pięknie wykonane , posiadają kieszonkę na rozmaite karteczki, zakładkę i spinacz. Do tego czuć w nich dbałość o najmniejszy detal i serducho , co lubię najbardziej :))
A co musicie zrobić aby stać się szczęśliwymi posiadaczami ??? Zostawcie swój komentarz pod tym postem do Niedzieli do godziny 24.00. , w którym to przekonacie mnie , że akurat do Was taki notes powinien trafić . Może napiszecie co w nim będziecie zapisywać, lub komu zrobicie miłą niespodziankę .. Pełna dowolność . Ja wybiorę 2 szczęśliwców ;)) Osoby nie prowadzące bloga poproszę dodatkowo o adres mailowy w komentarzu ..


A ostatnim notesem po prostu się chwalę :)) bo to mój osobisty ...
Pozdrawiam Was baaardzo wietrznie i zmykam do grabienia liści :)) Miłego weekendu !!!!