" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

poniedziałek, 9 marca 2015

"Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu .."

20 komentarze
FOTO : IKEA / HOMEABOUT

Bardzo wcześnie rozpoczęty dzień, duuużo słonka i te cudowne ptasie trele .. Ogrom spraw do załatwienia, ale przy takiej pogodzie dosłownie czułam się w swoim żywiole .. Jeszcze przed zachodem słonka bieganko z małżonkiem i zbieranie patyków na działce ...
Wiosna kochani wiosna już za progiem ..
Już kombinuję, przestawiam, powolutku rozmyślam o Świętach.. A ptasia kolekcja z Ikea po prostu powaliła mnie na łopatki .. Jest taka szalona i pozytywna, że z pewnością zagości u nas na wiosnę..
Zestawiłam ją z czarnymi migawkami z naszego salonu :) Tak kochani, pod wpływem chwili i impulsu zdecydowaliśmy się na jedną ścianę w tym zacnym kolorze, baaa może nawet na jednej się nie skończy ihihihihi Na zdjęciach także kolejny pan stołek i zieleninki, na których punkcie również mam ostatnio małego bzika :) OOOjjjj uwielbiam ten stan .. Wiosenko przybywaj !!!


PS.Dla zainteresowanych .. kolekcja nosi nazwę ÖNSKEDRÖM i dostępna będzie w sklepach od kwietnia , co więcej towarzyszy jej jeszcze kilka szałowych produktów do kompletu :)))