" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 20 marca 2015

"W tle nieba, gdzie jest więcej srebra niż błękitu, puch pierwszych liści dymem zielonym się pieni i jedynie nalotem lekkim malachitu odróżnia czas przedwiośnia od szarej jesieni"

8 komentarze


Pamiętacie jak kiedyś pisałam o Tej Kobiecie, którą dane mi było poznać ??? To było dokładnie w piątek 20 kwietnia 2012 roku, a zatem prawie idealnie 3 lata temu .. Od tego czasu wiele się zmieniło .. Zdążyłam przegadać z Nią setki godzin przez telefon, wymienić tysiące maili, odwiedzić Jej piękne czółnowe królestwo i wreszcie pochwalić się mogę, że jedną ręką staram się trzymać ster Jej Zielonego Magazynu..
Ci, którzy dostają ode mnie maile, wskazówki, ponaglenia już pewnie wiedzą , ale dla tych , którzy nie mieli tej niewątpliwej przyjemności ;))) przyznaję bez bicia, że od kilku miesięcy dzielnie wspieram tę "Chodzącą Petardę", współtworząc tym samym magazyn Green Canoe Style !

Nie pozostaje mi więc nic innego jak szeroko uśmiechnąć się do Was i zaprosić do lektury cieplutkiego jeszcze WIOSENNEGO NUMERU