" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

środa, 22 kwietnia 2015

"Dziec­ko, ba­wiąc się, doz­na­je po raz pier­wszy w życiu ra­dości twórcy i władcy.."

27 komentarze


Kilka dni temu moja mała Zuzolka skończyła 5 lat !! Minęło jak z bicza strzelił nawet nie wiem kiedy.. Z małego bobasa stała się duużą dziewczynką.. Upartą cwaniaczką o diabelskim spojrzeniu i babcinym słoneczkiem w dosłownym tłumaczeniu .. To fakt Ropuszorka wprowadza dużo życia do naszego domku .. Ostatnio bawi mnie swoim zachowaniem naśladując starszą siostrę niemal we wszystkich czynnościach :) Aktualnie na topie mamy zagadki - w Zuzi wykonaniu wyjątkowo abstrakcyjne ihihihi No kocham przeogromnie tą małą szatankę, którą mogę przytulać do bólu, kiedy ze starszą Julaską wchodzimy już na troszkę inne, poważniejsze tory..
Piąte urodziny wywołały konsternację co będzie idealnym prezentem dla Jubilatki.. Ponieważ w pokoju ilość zabawek rozrasta się w błyskawicznym tempie, a ten jakoś nie bardzo chce się rozciągać w fasadach pomyśleliśmy o jednym prezencie składkowym.
Świetny pomysł, aby nie popadać w paranoje i nie rujnować domowego budżetu.
Domek, który po prostu musiałam Wam pokazać podbił nie tylko serducho zainteresowanej, ale i starej matki z babcią do kompletu :)
No dobra tata podczas szybkiego montażu także się zachwycał nie mówiąc już o siostrze, która późną wieczorową porą poprzynosiła lalki i bawiła się w konspiracji przed śpiącą już Zuzoliną.
Autorką domku, o co mnie pewnie będziecie pytać jest cudowna Pani Joasia - Arte Aria Artesania.
Stworzyła coś naprawdę pięknego, co z czystym sumieniem mogę Wam polecić .. Drewniany domek wykonany jest z ogromną starannością i dbałością o detale. Nawet Barbie z ostatniego zdjęcia, w sukience ze sznurka i starej koszulki z ogromną ochotą okupuje chuśtawkę :))


PS. Wielkość zdjęć od dziś wyjątkowa dla wszystkich proszących mnie o to czytelniczek :)))