" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 8 maja 2015

"Kto wie, co zakręt blis­ki kryje, Drzwi ta­jem­ni­cy, dziwną ścieżkę. Ty­lem ją ra­zy w życiu mijał, Aż przyj­dzie chwi­la, gdy nareszcie Ot­worzy mi się dro­ga nowa. Tam, dokąd księżyc nam się chowa, I zap­ro­wadzi mnie najdalej, Tam, skąd nad Ziemią Słońce wstaje.."

6 komentarze

"Z oceanicznych głębin w odcieniu ombre wynurza się meduza - ulotna, tajemnicza, kosmicznie morska i opierająca się sile grawitacji.." Opis najnowszej kolekcji sprawił, że zapragnęłam przedstawić ją na zdjęciach .. Najpiękniejsza meduza jaką widziałam aż prosiła się o każdy kadr, moje dziewczynki z szaloną radością zakładały wszystkie elementy garderoby :) Genialnie zaprojektowane, pięknie uszyte, przyjemne dla oka i małego ciałka ..
Kids On The Moon  to marka, której chyba nie muszę reklamować, ale dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nacieszyć oka nową kolekcją przedstawiam z uśmiechem na ustach ..
Kolekcja Oceania to zdecydowanie moje kolory.. Troszkę sprane niebieskości, koral, aż po odcienie morskich alg. Pełna swoboda zestawiania .. Może być romantycznie i pastelowo, ale dodając mocniejsze dodatki uzyskujemy zestaw bardziej zadziorny .. Dwustronne spódnice pozwalają na natychmiastową metamorfozę choć jak się pewnie domyślacie, ja pochylam się w stronę romantyzmu, co absolutnie nie znaczy, że to już koniec naszych wakacyjnych eksperymentów :))

Cudownego weekendu Kochani już w wakacyjnym nastroju :)