" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 11 sierpnia 2015

"Cza­sami by­wa tak, że przy­pad­ko­wa zna­jomość, pot­ra­fi dać nam więcej szczęścia niż ta, na którą z utęsknieniem czekaliśmy .."

21 komentarze


Niecały tydzień w mieszkaniu na warszawskiej Pradze ..  Ogromne zmęczenie przeplatające się z całą masą pozytywnych doświadczeń .. Nowe miejsca, kupa pozytywnej energii płynącej z nowo zawartych znajomości .. Obawa przed nieznanym i wielka radość z zakończonej pracy ..
Gdybym miała ten projekt określić jednym słowem powiedziałabym "zespół" !! Podstawa wszystkich sukcesów i niepowodzeń ..
Gdy zgrany i silny da nam powera nie tylko na tydzień, ale i wartość dodaną do kolejnych dni, gdy słaby będzie kolcem w palcu
i z pewnością przyczyni się do naszej zawodowej porażki ..
Nasz był....   CUDOWNY  !!!!!  Maksimum wysiłku by dobrnąć do końca zadania i oczywiście moje łzy na samo zakończenie :)
 
Dlatego KOCHANI dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za ciężką pracę, oryginalne wypieki :)))), wspaniałe stylizacje i piękne kadry, a także za dowcip i uśmiech dzięki którym miałam chęć biec co rano do pracy .. Dziękuję Wam też za te minutki na przerwach, poprzez które mogłam Was lepiej poznać .. Pamietajcie, że jesteście Z .... !!!!!
Mam nadzieję, że to dopiero początek naszych znajomości i jeszcze nie raz spotkamy się na drodze zawodowej, a może nawet prywatnej ..
                                       PS. Szczegóły przeczytacie już wkrótce na blogu Joasi, u mnie są tylko emocje :)