" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 29 października 2015

"Życie to echo. Co wysyłasz - wraca, co siejesz - zbierasz, co dajesz- dostajesz, to co widzisz w innych, istnieje w Tobie .."

9 komentarze


7 rano. Chora Julka przekręca się jeszcze na drugi bok, Zuzia już pewnie wysiadła ze szkolenego autobusu, pies nawet po leśnym spacerze .. W domu totalna cisza .. I ja, która postanowiła troszkę się usprawiedliwić.. Bo miałam napisać .. Od razu prawie po poprzednim poście i tydzień później też miałam, baaa jeszcze pewnie innych kilka razy temu ..  nawet wczoraj .. ale ... no właśnie zawsze było jakieś ale .. Albo brak weny, albo czasu bo pracy tak wiele i te choroby dziewczynek, a teraz to już prawie miesiąc w domu Julaski .. a zdjęcia nie obrobione, albo po prostu nie takie jakie akurat bym sobie życzyła .. a później to już nie wiadomo jak zacząć, co powiedzieć Wam na początek, a co może zostawić na koniec .. Do czego zachęcić, a co odradzić .. Bo jak dom aranżować to już sama chyba zapomniałam :) Od miesiaca staram się jedynie torować drogę od sypialni do łazienki i odwrotnie .. Ech .. życie ..
Dlatego dziś cosik mądrego przeczytacie jedynie w tytule :)
Ja mówię po prostu "Dzień dobry" - to będzie piękny dzięń :)))) Cieszę się, że już jestem tu z Wami ..ps. Eryko F. dziękuję za wybudzenie z letargu !!