" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 3 listopada 2011

"Przemija wszystko jak sen. Przemija szczęście, łzy, cierpienie... Przemija wszystko odchodzi gdzieś hen... zostają tylko wspomnienia ..."

18 komentarze


minione chandrowe dni , smutne święto i jakaś takaś jesienna melancholia skłoniły mnie do napisania paru słów na temat ;) byliśmy czas temu jakiś na Foto Dej - całą rodzinką , fotografów i amatorów ihihihi dość komicznie wyglądałam z Zulą w wózku i aparatem na szyi ale co tam .. nawet nasza Julaska połknęła bakcyla i ze swoim gracikiem wyruszyła na zdjęciowanie :))) a okazja ku temu była nie lada , na godzinkę mieliśmy przepustkę , mogliśmy obfotografować wzdłuż i w szerz Dworzec Łódź Fabryczna - stację początkową projektu Karola Scheiblera Drogi Żelaznej Fabryczno-Łódzkiej, która połączyła Łódź z Koluszkami, a później z Koleją Żelazną Warszawsko-Wiedeńską. Dzień po oficjalnym  zamknięciu mogliśmy po raz ostatni zachować na kartach pamięci jego wnętrza. Budynek zostanie wyburzony , tory i perony zejdą pod ziemię , dworzec poddany ogromnej przebudowie zmieni na zawsze krajobraz ulicy Kilińskiego , jakże charakterystyczny dla Łodzi i jej mieszkańców. Mogliśmy powspominać szczenięce lata , wakacyjne wyprawy , nasze mniejsze i większe podróże :) było fajowo, fotograficznie i familijnie :)))

a na koniec zdjęcia mojej Julci , mama i tata tym razem w jej obiektywie :)))