" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 12 stycznia 2012

"Good moms have sticky floors, dirty ovens and happy kids " !!!!

78 komentarze

tadammmmmmm.... nadeszła wiekopomna chwila !!!!!!! Mam normalny internet !!! Nie potworny doprowadzający do spazmów mnie i mojego męża , przerywający , przypominający żółwia , zabierający każdą wolną minutę , godzinę , dobę !!! Mam cudo , którym nadziwić się nie mogę i wciąż nie dowierzam w ten cud !!! To niestety jeden z minusów życia na wsi , brak kablowego internetu , nadajników, odpowiednich anten, ale po 2 latach mordęgi wytropiliśmy opcję idealną !!! Nareszcie !!!
Wiem wiem ciągle obiecywałam , że będę pisać częściej ale wiecie co ? jakoś ostatnio nie ogarniam po prostu :) powolne wstawianie postów doprowadzało mnie do szału , moja starsza ropuszorka zawaliła mnie nauką i lekcjami , młodsza ma chyba jakiś skok rozwojowy, który ja przypłacę niedługo skokiem z balkonu , do tego ja jakaś totalnie rozbita i niezorganizowana ...
ale ponieważ ostatnio uświadomiłam sobie , że nie pokazywałam pokoiku Julaski - właśnie nadrabiam zaległości :) Pokoik jeszcze chwilowo jest różowiutki , bo jak się wprowadzaliśmy inny kolor nie wchodził w grę ale powolutku dojrzewamy do białego ( ku radości mamusi !!) Oczywiście stałą bywalczynią w siostrzanym pokoju jest Zuzolka , to dla niej królestwo pełne niedostępnych przedmiotów : mazaczków , gier do rozrzucania  i karteczek do zamazywania  ;)

Stęskniłam się za Wami ... baaardzo dziękuję za wszystkie świąteczno noworoczne życzenia i przepraszam że tak rzadko gościłam u Was , biegnę nadrabiać zaległości  :)

PS. czy Wy też już wyglądacie wiosny ??? ja hiacyntuję wszystkie zakamarki :))) MIŁEGO DNIA !!!