" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 24 maja 2012

"Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie..."

27 komentarze

wybaczcie , kwitnąco to ja tutaj nie wyszłam , ale lubię to zdjęcie, sama nie wiem dlaczego :)))
byłam wykończona .. Niedziela - dzień odpoczynku po całym szalonym tygodniu .. w planach beztroskie polegiwanie na leżaczku, książeczka ... a człowiek głupi usiedzieć na miejscu nie może .. pojechaliśmy z dziewczynkami na rowery .. ciacha francuskie z jabłuszkiem na drogę i na plac zabaw .. nie wiem kto większy miał ubaw tatuś na rurze czy mamusia jak pająk na mini ściance .. dziewczynki w swoim żywiole :)))

... i powrót do domu .. tabliczka z napisem źródełka .. spontaniczna zmiana planów i jesteśmy w miejscu wymarzonym ... stary młyn , stawy hodowlane, wędkarze i urocza knajpka ze świeżą rybką i baardzo dietetycznymi frytkami pewnie na starym oleju :)) nic to !!! było idealnie !!! dziewczynom aż uszy się trzęsły - apetycik na łonie natury dopisywał ...za rogiem wędzone rybasy  i ten zapach ... o niczym innym nie byłam w stanie myśleć aż do wieczora .. i pomyśleć , że mieszkamy tu już kilka lat, a nie wiedzieliśmy co po drugiej stronie ulicy .. ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale prawda ?? kto przyjeżdża do Nas na rybkę :)))???
nio dobrze, niech Wam będzie :0) cudownego , ciepłego i zielonego Czwartku ...