" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 14 czerwca 2012

"Któż by wiedział, że czas leci, Gdyby nie lustro i – gdyby nie dzieci..." :)

72 komentarze


W Mailegowych zabawkach zakochałam się od pierwszego wejrzenia ... myszki zauroczyły mnie totalnie , że o Ropuszkach nie wspomnę .. natychmiast zaczęłyśmy wertować stroniczki Ewciowego mysiowego sklepu www.sklep.mintyhouse.pl  Wybierałyśmy , która najsłodsza , który mebelek najbardziej by pasował do naszej króliczej rodzinki ... W Dzień Dziecka dziewczynki zachwycały się pierwszymi zdobyczami mysiowej kolekcji  , myszka dziewczynka i myszek chłopak w cudnych zapałkowych pudełkach ze śpiworkami na dobry sen .. Nie mogło zabraknąć też domków zrobionych ze starych szuflad cudem wysępionych od pradziadka :) i maminej girlandy :))) Póki co ciut pusto w tych naszych myszkowych kwaterkach , ale tyle okazji jeszcze przed nami .. na wszystko przyjdzie czas ..


Jak o Ropuszkach mowa nie mogłabym nie wspomnieć o fantastycznym candy prezencie jaki dostałyśmy od Małgogosi www.slowemlukrowane.blogspot.com . Wybrała dla nas pozycję , która od jakiegoś czasu już była w moich książkowych MUST HAVE :)) Pięknie ilustrowana i napisana już skradła serce mamusi, a jutro z pewnością zaczaruje najmłodsze panienki ..

PS1. STĘSKNIŁAM SIĘ ZA WAMI BARDZO MOCNO :)
PS2. POZDRAWIAM  CZWARTKOWO 
PS3. WASZA MONIQUE :)))