" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

środa, 8 sierpnia 2012

"Przy­jaźń za­war­ta w dzieciństwie to je­dyne, co nie umiera wcześniej niż my..."

19 komentarze

Dziś będzie post pisany absolutnie spontanicznie . Myśli kołatały mi się w głowie i musiałam jak najszybciej je przelać na "papier". Jest jedna osoba w moim życiu , której nieobecności już prawie nie pamiętam :))) jest ze mną od 23 lat , znosi moje humorki , jest blisko w chwilach tych dobrych ale i zawsze w złych .. wyczuwa mój nastrój przez telefon , w sms ie , w każdym słowie .. Zna mnie chyba lepiej niż własna mama i mąż razem wzięci i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła .. mimo że nasze drogi idą zupełnie pokrętnie to wiem , że zawsze mogę na Nią liczyć ... Jest zupełnie innym charakterem niż ja , ma  inne podejście do dzieci , męża , życia - to wszystko jednak nie zakłóca naszej przyjaźni - wręcz przeciwnie , myślę , że właśnie dlatego trwa ona tyle lat ..
Jest moją kochaną blondynką o włosach , z których śmiejemy się od podstawówki :)))) Moim piegusem z ustami , których zazdrościłyśmy jej wszystkie i stopie wielkości niejednego faceta .. Jest matką trójki dzieci o zupełnie innym podejściu do porządku niż ja .. Lubi funkcjonalność i książki , których ja do końca nie rozumiem ... jest historykiem i moją rodziną ..
Na zawsze "Siemka" mimo zmiany nazwiska , którą doceniam najbardziej gdy inni zawodzą ........