" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 11 września 2012

" miękka strona życia " :)

22 komentarze

taaaak taak znów będzie mowa o Ikea :) tym razem jednak wszystkie moje czytelniczki - "dekoratorki" będą mogły się wykazać ... Jako , że nowy katalog proponuje nam szybkie zmiany we wnętrzach, których możemy dokonać równie szybko poprzez miękkie dodatki, a zatem zasłony, pościele , pledy , dywany i poduszki zapraszam Was serdecznie wraz z Ikea na konkurs . Na czym polega?  .... no właśnie ......

Wyobraź sobie, że otrzymujesz pokój, w którym są tylko same meble (np. regał, sofa, fotel, łóżko, szafa, stolik, itp.) oraz  oświetlenie, ale w ogóle nie ma w nim  tekstyliów.
Jakimi tekstyliami IKEA go urządzisz, by czuć się w nim dobrze?


Dla ułatwienia zachęcam do obejrzenia filmiku  , który w błyskawiczny sposób podpowie Wam jak sobie szybko z zadaniem konkursowym poradzić :)


FILMIK TUTAJ



Na odpowiedzi w komentarzach pod tym postem czekam do 17.09.2012 roku :) - Poniedziałek !
A nagrodą dla wybranej czytelniczki będzie zestaw w postaci torby, katalogu i bonu o wartości 100 zł na zakupy w sklepie IKEA.





Zapraszam Was serdecznie do zabawy i już nie mogę się doczekać Waszych typów .. ja swoich mam tyle, że nawet kilka pokoi mogłabym tak z marszu miękusieńko udekorować :)))

Pozdrawiam słonecznie - Wasza M.