" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 29 stycznia 2013

"Jest oddaną towarzyszką, wierną przyjaciółką. Nie wychodzimy bez niej z domu. Dźwiga nasz mały świat przedmiotów, bez których czułybyśmy się opuszczone i niepewne. Daje poczucie bezpieczeństwa..."

26 komentarzeMowa oczywiście o torebce :)) Musiałam pochwalić się Wam moim westwingowym zakupem , który do łatwych nie należał niestety ... Torbiszcze bowiem to ja muszę mieć raczej spore :)) To oczywiście zależy jeszcze od tego czy idę z Ropuszorkami,  czy może sama , ale tak czy siak lepiej czuję się z wielką :)))
Dlaczego ?? Przecież muszę pomieścić tu i kosmetyczkę i mały perfum :)) i stos ubranek na przebranie, chusteczek , zabaweczek i innych bardzo zawsze potrzebnych detali :)) Klucze, portfel swój i mężowy często :) , telefon , niepopłacone rachunki czy mini paczka do wysyłki .. Dobrze, że jeszcze nie noszę śrubokręta i poziomicy :))
Ta okazała się nawet większa niż myślałam ale mam nadzieję , że na wiosenne szaleństwa sprawdzi się idealnie .. Tak właściwie to chyba nawet na plażę mogłabym ją zabrać . Pytanie jeszcze czy dane mi będzie w tym roku w ogóle gdzieś pojechać ..? Tak więc moje drogie Panie czekam na Wasze torebkowe wynurzenia :)) Małe , duże , kopertówki , worki czy inne cudeńka ??? Jakie lubicie najbardziej ?? Co kryją Wasze torebki będące naszym  małym wszechświatem :))) Pozdrawiam Was coraz słoneczniej :) - Monia