" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

poniedziałek, 4 marca 2013

"Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w niebie nie będą wie­dzieć, co z tobą zrobić.."

13 komentarze

Kochane dziś post mega pozytywny :)))) Poranne słońce pobudziło mnie wreszcie do działania. Do 9 rano zrobiłam dziś tyle co zwykle robię do 15 :))) Szykuję też dla Was posty wreszcie wnętrzarskie bo dzieje się u mnie jak zwykle. To co pokazywałam chwilę temu już ustąpiło miejsca czemuś innemu. No nie potrafię być na gruncie meblowym stała w uczuciach, oj nie  ihihihihi.
Dziś na zdjęciu prezent , o którym miałam napisać już bardzo dawno. Dostałam go od Violetty na Mikołajki.
Jest przepiękny i idealnie wkomponował się w klimat naszego domku. Wisi w miejscu honorowym i spogląda stale na wszystkich domowników. Nawet nie wypada w jego obecności cisnąć w męża ostrym słowem lub talerzem więc chyba troszkę chroni nas od złego :)))) Oczywiście była i kartka i inne różności, ale albo już się zużyły albo się piorą więc wybaczcie zachowam je dla siebie :)))
Tym czasem zachwycam się słońcem, pstrykam zdjęcia i przyszykowałam Wam nawet "jajkowe" i wiosenne karteczki, dlatego tańczmy Kochani bo cóż będziemy robić z Aniołami  - idzie wiosna !!!!