" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 2 kwietnia 2013

"Każdy dzień jest cudem, niech Twoje serce będzie kronikarzem, który zapisze choć skrawki owych cudów w Twej pamięci.."

30 komentarzetaki już był , ja wyrządziłam mu znacznie większą szkodę :(

A wszystko to zdarzyło się przed samymi Świętami :) To wtedy na pchełkach wypatrzyłam obrazek, bez którego oczywiście do domu wrócić nie mogłam ..
I szczęście wielkie , że zrobiłam mu kilka zdjęć bo chcąc polepszyć jego wygląd niestety popsułam biedaczka okrutnie . Jak to mawia mój małżonek czasami "lepsze jest wrogiem dobrego" :(
Także na dzień przed, moja Kochana Karolcia zrobiła mi wielką niespodziankę .. Przepiękny list z karteczką i obrazkiem Jej autorstwa to prawdziwy raj dla oczu .. Dziękuję Kochana bardzo mocno!
I ostatni wspaniały pomysł przed Wielkanocą , o którym koniecznie musiałam Wam napisać to zakup 3 tomów esejów i wierszy  ks. Jana Twardowskiego "Dziecięcym piórem". Książka zakupiona z drugiej ręki dzięki poleceniu Małgosi , idealna dla chłopców i dziewczynek w wieku mojej Julki. Choć i ja sama czytam z chętnością :))) Cudownie, pogodnie napisane krótkie teksty o opłatku, świętym Mikołaju, o Wielkiej Nocy .. O codzienności i religii leciuteńko ..
„Poezja uśmiechającej się wiary i Boga uśmiechającego się do człowieka“ – tak określił twórczość księdza Jana prof. Marek Karwala (o czym nadmienia Małgosia).
Moim zdaniem to określenie idealne !!

Wspaniałego króciutkiego tygodnia Kochani :)) Ja dziś z nadmiaru słońca oszalałam i porwałam na 3 godzinny spacerek z sankami moje Ropuszki i sąsiadkę na krótko przed porodem ihihihi Wracałyśmy ledwo żywe z wodą w butach, ale tak było cudownie !!! Najważniejsza wiosna w sercu !!!! Pamietajcie !!!!

PS. Od dziś zaczynam ostrą walkę z kilogramami !!! Mamuś doczekałaś się ihihihi Musiałam napisać to na forum, może pójdzie mi łatwiej ihihihihi
Trzymajcie mocno kciuki ...