" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

piątek, 26 lipca 2013

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.."

62 komentarze

Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci :))) To w zasadzie jest nawet wytłumaczalne biorąc pod uwagę , że ja i mój mąż jesteśmy jedynakami. Lubię gdy w domu dużo się dzieje, gdy dzieci się wygłupiają , koty wariują , a mąż fiksuje od nadmiaru emocji :)) O mały włos nawet by się udało ...
Teraz jednak mam dwie Ropuszorki i myślę sobie , że już za późno, że brak środków, zdrowia niestety i dużego auta, że trochę nawet wygodnie tak móc jechać na rower, rolki czy hulajnogi .. Że odchowane i że nie daj Bóg coś jeszcze złego mogło by się wydarzyć .. Ale zawsze gdzieś z tyłu głowy, a zwłaszcza jak widzę takie maluchy lub Panie brzuchalki myślę sobie, a może by jednak ??? :)))

Dzieciaki na zdjęciu to 3 księżniczki mojej przyjaciółki. Zawsze jak wspominam Jej o trzecim prosi bym Ją odwiedziła to szybko mi się odwidzi :))) Dlatego jadę na 2 dni wybić sobie to chciejstwo z głowy ihihihihi Trzymajcie za mnie kciuki bo przez ten weekend gwaru z pewnością będziemy miały pod dostatkiem :)) UPALNEJ SOBOTY I NIEDZIELI KOCHANI  !!!

ps. a wszystkie matki 3 i więcej dzieci piszcie koniecznie jak to u Was z tym gwarem bywa :)))