" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 11 lutego 2014

"Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi..." !!

82 komentarze

Latka lecą :))) Tak Kochani właśnie dziś mijają 3 lata odkąd opublikowałam swój pierwszy wpis :))
Nie będę zadręczać Was statystykami, ale dużo numerków mogłabym tu przytaczać .. Wiele wpisów, cennych myśli , Waszych komentarzy .. Jeszcze więcej wejść , moich zdjęć , naszych mniejszych i większych wzruszeń ..
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć , że homeabout to moje trzecie dziecko .. To wiele godzin poświęconych na zrobienie zdjęć, zebranie myśli własnych i cudzych , odpowiedzi na komentarze ..
Żaden post nie powstał z musu , każdy jest efektem mojej weny :0) chęci podzielenia się z Wami obrazem , przemyśleniami , czy przedmiotami , o których warto napisać ..
To trzy lata moich lepszych i gorszych nastrojów , lepszych i gorszych tekstów i zdjęć , ale to moje 3 lata życia
i za Waszą obecność w nim baardzo dziękuję !!!

Jak zawsze w moje urodziny przygotowałam coś dla Was !!! W tym roku razem z Amelią , o której przepiękne obrazki już nie raz pytaliście ..

Tym razem będą to 3 prezenty :

1. Wydruk cyfrowy obrazka słonia autorstwa Amelii (widoczne na zdjęciu) + ode mnie nowa lutowa gazetka Country Homes & Interiors i ściereczka KEEP CALM - YOU ARE THE QUEEN OF THE KITCHEN przywieziona specjalnie dla Was z UK i coś vintage :) czyli dwujęzyczny poradnik dla podróżnika "między nami cafe  IN LONDON" z 2006 roku .

2. Wydruk cyfrowy obrazka misia autorstwa Amelii + nagroda niespodzianka ode mnie
3. Wydruk cyfrowy obrazka misia autorstwa Amelii + nagroda niespodzianka ode mnie

Aby mieć szansę wygrania musicie jedynie pozostawić komentarz pod postem. Osoby nie posiadające bloga proszę o pozostawienie adresu email. Losowanie odbędzie się 22 lutego w 3 rocznicę opublikowania mojego 3 posta hihihihi

Za wszystkich trzymam mocno kciuki życząc cudownego tygodnia ...