" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 17 kwietnia 2014

"Dziś są Twoje urodziny O czym milczę, powiem ci Milczę o tym aby całe życie Twe Zawsze tak pachniało jak te bzy .."

15 komentarze


Właśnie dziś wyszło piękne słonko, dziś kończysz 4 latka , dziś babcia stoi nade mną i od godziny prosi bym umyła okna ..  Dziś też wyjątkowo nie mam nastroju by je myć, ani robić obiadu też , ani zmywać i sprzątać ..
Dziś Zuziu chcę mi się tylko upiec urodzinowe babeczki , bo świętować będziemy za dni kilka  ..
Dziś pokażę też kilka migawek z Twojego pokoju ..
Literkę Z od jednej cioci Agi i poduszkę od drugiej , urodzinową ukochaną kartkę od tatusia i gąskę Balbinkę z ulubionej galerii, którą wybrałaś sama .. Obrazki od zdolnej cioci Karolci,  puszkę od babci i gumkę kangurka, którą kupiłysmy Ci z siostrą w Anglii.. I Twoje kotki wyszukane w mroźny dzień na starociach i ten pogodny kalendarz , który lubimy obie ..
I pokażę też aniołka na Twoich drzwiach , którego dostałaś od cioci Ali i piękną sukienkę niespodziankę od cioci Natalki , której jeszcze nie znasz .. I te urocze karteczki, co były w książce od Cioci Marty i puzzle , które uwielbiasz układać ... Twoją przytulankę , którą szyłam przez pół nocy jak szłaś do szpitala i lampkę zajączka , z którą chodziłaś spać ..
Pokażę te wszystkie drobiazgi , bo tak wyglądał Twój pokój w dniu czwartych urodzin ..
Może kiedyś będziesz chciała go sobie przypomnieć ..

Kocham Cię moja mała rezolutna i czasami nieznośna Ropuszko - Twoja mama ..