" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

"Tylko zdolnosć hamowania daje Ci prawo do prędkości.."

23 komentarzeLubię podglądać Ropuszorki :)) Choć nie ukrywam , że jakoś mało mam czasu ostatnio na nasze wygłupy, gry
i wariacje .. Zakradam się jednak czasem do pokoju jednej lub drugiej z aparatem i łapię tak zwane momenty :)) Jako , że dziewczyny miały dopiero swe święta i dostały wymarzone lalki ( tak tu pewnie zdziwicie się mocno , ale moja 9 letnia Julaska nadal z ochotą bawi się z siostrą lalkami !!)  Ja cieszę się z tego ogromnie i absolutnie nie sugeruję , że może już czas zabawom zaprzestać.  Oczywiście dojrzałą jest bardzo dziewczynką i spokojnie można z Nią też porozmawiać jak z dorosłym , ale zabawy nigdy dość .. Ma też ta moja Ropuszorka wiele domowych obowiązków , ale na rozrywkę czas zawsze się znajdzie :)))

Wracając do tematu lalek .. Absolutnie skradły serducha dziewczynkom i mnie samej też :)) 
Na starcie miały jednak ubranka , które denerwowały mnie ogromnie , a i dziewczynkom nie podobały się zbytnio .. I tak znalazłam Panią Grażynkę !! Mój wirtualny dobry duszek , który z wielkim zaangażowaniem wyczarował wszystkie moje ciuszkowe "zachcianki" :)) Powiem więcej , Pani Grażynka zdecydowała się zakupić taką lalę dla wnuczki, by móc zamówieniu sprostać :))) Ale jeśli macie lalki Barbie lub inne chudziaki to również możecie ubranka dla nich zamówić :)
Przesłodkie sukieneczki natychmiast stały się pretekstem do przebieranek w podobne kreacje (tu wielki ukłon w stronę babci i cioci Natalki :)))) i tak wieczór upłynął nam pod hasłem róż i fiolet ihihihihihi
Na dziś to ulubione kolory dziewczynek ..

PS. Za pozwoleniem mojego ubrankowego Góru podaję namiary grazyna.jamroziak61@wp.pl , może i dla Was będzie to fajny pomysł na prezent dla dzieciaków ?? Nowa sukienka dla Barbie nie tak sklepowo plastikowa lub sweterek dla innej księżniczki ??? A może spodenki dla jakiegoś pluszowego przystojniaka ?? Nie wiem czy Pani Grażynka mnie nie udusi za taka reklamę , ale uwielbiam polecać zdolnych ludzi , z wytworków których i ja jestem ogroooomnie zadowolona !!!

PS2. Miłego Poniedziałku !!!