" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

wtorek, 21 października 2014

"Myślisz że wiesz wszys­tko? to znaczy że jes­teś nastolatkiem.." :)))

41 komentarze

Pokój mojej za chwilkę nastolatki przeszedł dość dużą metamorfozę :) Zgodnie z życzeniem zainteresowanej kolor ścian pokryły szarości , meble zmieniły się na bardziej nowoczesne , a wszechobecnych pierdółek tak jakby ubyło :))
Zostały ukochane końskie motywy (gdzie na pierwszy plan wyraźnie wybija się podusia od How Deer You ), laleczki kokeshi i ukochany szydełkowy zając od Kotaburego .. Nie zabrakło również ukochanego księżyca podwędzonego siostrze, obrazka od Amelii i krzesła zapożyczonego od mamy :)
Czekamy jeszcze na duuży i wygodny fotel i pewnie kilka "ocieplaczy" w stylu retro , które nabędziemy jak zachwycą Julaskę na jakimś targu staroci .. Jak widzicie wciąż też czekamy na idealny abażur :))))
Tymczasem żegnamy się z Wami znów wieczorową porą i pędzimy ukochiwać chorutką Zuzolkę ..

Dobrej nocki ...

PS. Postanowiłam przedłużyć do przyszłej niedzieli oliwkową rozdawajkę , tak mało się Was zgłosiło ..  Wszystkich gapowiczów zapraszam serdecznie O TUTAJ w celu pozostawienia kulinarnego komentarza :)))