" Życie jest podróżą, która prowadzi do domu "...


... także naszego, tego który łączy przeszłość z teraźniejszością, len z koronką, misterne hafty z niesfornymi kordonkami...
.. i wreszcie tego, który daje nam siłę, ukojenie, spełnienie marzeń - home about ..

czwartek, 7 stycznia 2016

"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest ; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.. "

14 komentarze
Są w życiu takie dni, takie sytuacje, zdarzenia, chwile, które zostają nam w pamięci na dłuugie długie lata, może nawet na całe życie ..
Są takie momenty, kiedy własnemu dziecku nie jesteśmy w stanie udzielić wyjaśnienia dlaczego łzy lecą nam jak grochy, kiedy właśnie otworzyłyśmy wielką paczkę przyniesioną przez listonosza. Są wreszcie takie osoby, które mimo, że daleko to jednak bliżej niż niejeden członek rodziny. Takie, które swoim dobrym słowem pozostawionym na karcie lub przemiłym podarunkiem wywołały łzę wzruszenia na mamusiowym policzku i zachwyt Julaski, której Mikołaj w tym roku był najpiękniejszym z możliwych !!

Dlatego kochane moje Kobietki !!!

Dziękuję Wam po stokroć za pamieć, dobre słowo i te piękne przedmioty (często wytwory Waszych rąk ) które postanowiłyście sprezentować mojej zmęczonej choróbskiem Julasce !! Obdarowana była ogromnie zaskoczona i zachwycona jednocześnie :))) 
Uliś !! przeeogromnie dziękuję za pomysł, zaangażowanie i zebranie tych wszystkich dobroci !!! Dla Twojej Łucyjki przesyłamy ogrom buziaków i trzymamy mocno kciuki, by i Ona wróciła szybciorem do zdrowia !!!

DorotkoAguś Izuniu , Kasiu , AgnieszkoJoasiu,  Ilonko,  Elle , Jaguś , Oluś , AgnieszkoAluś i Majeczko,  Ewelinko, Asiu i Anetko bardzo, ale to bardzo Wam dziękujemy i przesyłamy najcieplejsze buziaki !!! Wasze prezenciory z pewnością będziecie oglądać na zdjęciach, bo każdy z nich "wymościł" już sobie idealne miejsce w królestwie obdarowanej :)